Vítejte ve Vlkově!

Vlkov je ideální místo pro pohodovou cykloturistiku, perfektní koupání ve Vlkovkých pískovnách a večerní relax v hospůdce na břehu rybníka. Dům je vybaven v moderním venkovském stylu, pohodlný a vonící novotou. 

Dispozice domu: v přízemí, kde naleznete chodbu, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC. Dále velká obývací místnost s kuchyňským koutem, rohovou sedací soupravou a rohovým jídelním stolem, velká TV na stěně. Krb pro vytápění nebo večerní romantiku. Po dřevěných schodech přejdete do patra, kde je samostatné WC a 2 oddělené pokoje. Oba pokoje mají 1x manželskou postel 180x200cm a 2x samostatné lůžko 90x200cm. V prvním pokoji( 24m2) možno 1x přistýlku (rozkládací matrace).

Postele jsou nové se zdravotními matracemi. Povlečení je součástí služby, stejně jako ručníky na ruce a utěrky v kuchyni. 

Na zahradě je krytá terasa pro příjemné večerní posezení vč. zahradniho nábytku. Také nová Finská sauna a ledový sud pro pořádný relax. Sauna je dostupná po předchozím obednání. Samozřejmě možnost úschovy kol v zahradním domku, vč. základního vybavení na servis kola - kompresor, duše, nářadí na lepení atd.